Odunpazarı Anahtarcı

Odunpazarı bölgesindeki anahtar kilit işleriniz için sizlere hafta içi ve hafta sonu anahtar ve kilit hizmeti veren firmamız Odunpazarı Anahtarcı olarak ev oto kasa çelik kapı gibi kilitlerin açılması ve arızalı olan anahtar kilit sistemlerinin değiştirilmesi için hizmetinizdedir. Aracınızın anahtarı kaybolduysa yada anahtar kontakta takılıyken kapılar kilitlendiyse arayın firmamızı özel kapı açma maymuncuk sistemleri ile araç kapısını hasarsız olarak açalım ve sizleri düştüğünüz durumdan kurtaralım. Bu ve buna benzer çilingirlik işlerinizde ustalarımız aracılığı ile hizmet veren odunpazarı çilingir firmamız alanında yetişmiş olan usta çilingirler ile hafta içi ve afta sonu hizmetinizdedir. Kilitli olan ve anahtarları kaybolmuş çelik kapı anahtarlarının değişimini yapıyoruz. Başta kapınızı açmamız için tarafınızın kimlik bilgisine dayanarak bir kilit açma tutanağı dolduruyoruz. Sonrasında belirtilen yerin/nesnenin açılma işlemi yapılmakta ve sonrasında kullanacağınız anahtar sistemleri ahşap kapı veya çelik kapınıza takılarak kapı kilitleriniz kullanılır hale getirilir.

Odunpazarı anahtarcı çilingir olarak firmamız anahtarcı çilingir ustalık belgesi sahibi usta çilingirler ile çalışmaktadır. Bu yüzden kapı açma işleminde maymuncuk kullanmakta ve kapı kilitlerini bu şekilde açmaktadır. Sizde Eskişehir’de Tepebaşı veya Odunpazarı semtinde ikamet ediyorsanız ve çelik kapı çilingir, otomobil çilingir, para kasası çilingir , oda kilidi çilingir gibi işlerinizde bizi aşağıdaki telefonlardan arayıp hizmet alabilirsiniz.

Odunpazarı Çilingir Anahtarcı Telefon Numaraları

05059335956 – 05422531649 – 02222206332

Odunpazarı Çilingir Anahtarcı Anahtar Kilit Servisi firmamızın Tescilli Ticari Markası dır.

“Odunpazarı Anahtarcı” için 6 yanıt

  1. Apartmanın kapı girişine tekay marka hidrolik kapı yayı taktırmak istiyoruz. Sizde var mı varsa takma ve fatura dahil fiyatını öğrenebilirmiyiz.

    1. Selami bey Tekay kapı hidroliklerini apartman giriş kapılarına faturalı olarak takıyoruz. Bina giriş kapıları için daha randımanlı ve tam kapama sağlayan bu ürün binanıza takma dahil olarak takılmasının fiyatını mailinize gönderdim inceleyebilirsiniz.

  2. Odunpazarında çelik kapının alt kilidini değiştirmek istiyorum. Yeni anahtar getirip taksanız kaça mal olur?

    1. Mehmet bey çelik kapı anahtarları değişik marka ve modelde olup fiyatlar takılacak olan barel modeline göre belli olacaktır. Ortalama barel fiyatları ve montaj ücreti hakkında tarafınıza bilgi gönderdim inceleyebilirsiniz.

  3. Arabamın kapı kilidinde anahtar kırıldı. Bende odunpazarında oturuyorum. İş yerine uğrasam kapı kilidindeki kırık anahtarı çıkartabilirmisiniz?

    1. Rıza bey aracınız ile iş yerimize gelirseniz kapı kilidinde kırılan kırık anahtarı çıkartmak için uğraşırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir